Wyszukiwarka

Nowości - nasiona marihuany

W naszych zasobach w kategorii Nowości, znajdziesz pełen zakres nowych nasion marihuany, które niedawno zostały wprowadzone do sprzedaży. Są to zarówno nasiona indoor automaty, jak i odmiany, które do startu wymagają więcej zachodu ze strony użytkownika. Obejmują nasiona outdoor - na zewnątrz, także w wersji outdoor automatic. Nowości nasion konopi autoflowering przynoszą spodziewane, pokaźne efekty użytkowania. Znacznie łatwiejsze w obsłudze niż klasyczne nasiona konopi, są nasiona automatic, ale oferujemy Ci oba rodzaje nasion. Dzięki nim powiększysz swoją kolekcję i sprawisz, że będzie ona jeszcze cenniejsza, niż dotychczas.Zwróć uwagę na to, że nowe odmiany nasion marihuany - indoor, outdoor i autoflowering, które pojawiają się w ofertach czołowych producentów w branży, szybko znajdują się w sprzedaży w naszym sklepie. Nie musisz więc śledzić informacji na kilkudziesięciu stronach poszczególnych producentów, których nasiona konopi Cię interesują. Najciekawsze nowości w kategorii nasiona marihuany indoor, outdoor i autoflowering znajdziesz w naszym sklepie. Uwzględniamy w niej wszystkie premiery nasion z danego gatunku, dlatego masz podane wszystko czytelnie i w jednym miejscu. Możesz skupić się na poznawaniu nowych, ciekawych odmian indoor automatic, indoor, outdoor, outdoor automatic i autoflowering. Być może znajdziesz tu i takie, które nie są jeszcze elementem Twojej kolekcji, albo chciałbyś spróbować je użyć we własnym zakresie.Pamiętaj, że wszystkie nowe nasiona indoor, czy outdoor lub autoflowering to produkty kolekcjonerskie, które możesz wymieniać z innymi użytkownikami, tworząc niepowtarzalną kolekcję nasion marihuany. Nasiona konopi w naszym sklepie mają odmiany, które pozwalają na start bez ingerencji użytkownika i na pozyskanie pożądanych efektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą całkowicie nowych nasion indoor, outdoor i autoflowering.

 • Auto Orange Bud

  (Dutch Passion)

  Nasiona z konopi  Auto Orange Bud od Dutch Passion to odmiana automatyczna nasion marihuany, która zawiera w sobie przewagę genotypu sativa. 
  Nasiona przeznaczone wyłącznie do stosowania doustnie.

  140 zł112
 • Bubba Island Kush

  (Dutch Passion)

  Nasiona z konopi  Bubba Island Kush od Dutch Passion to odmiana przeznaczona do użytku indoor lub outdoor, która zawiera w sobie przewagę genotypu indica. 
  Nasiona przeznaczone wyłącznie do stosowania doustnie.

  178 zł142
 • Nasiona z konopi  CBD Charlotte’s Angel od firmy Dutch Passion zawierają przewagę genotypu sativa i przynoszą wysokie plony szacowane na ponad 600 g/m2. 
  Nasiona przeznaczone wyłącznie do stosowania doustnie.

  145 zł116
 • Lemon Zkittle

  (Dutch Passion)

  Nasiona z konopi  Lemon Zkittle od firmy Dutch Passion to odmiana automatyczna nasion marihuany, która zawiera w sobie geny sativa i indica w stosunku 50 do 50 proc. 
  Nasiona przeznaczone wyłącznie do stosowania doustnie.

  158 zł126
 • Royal Gorilla

  (Royal Queen Seeds)

  Przeznaczone są wyłącznie do stosowania doustnie.

  105 zł84
Subskrypcja Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas w Twojej skrzynce email!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK